НАЗК знайшло корупційне порушення у деклараціях нардепа Мельничука

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) спіймало позафракційного народного депутата Сергія Мельничука на декларуванні неправдивої інформації.

Про це інформує прес-служба НАЗК.

Мельничук, зокрема, не вніс у декларації за 2015 та 2016 роки корпоративні права у двох господарських товариствах, загальний розмір яких у грошовому еквіваленті становить 1,054 млн гривень.

Також НАЗК виявило ознаки кримінального правопорушення, пов’язаного з корупцією, у Вадима Чуйкова – прокурора відділу управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих регіональної прокуратури Київської області.

Прокурор у декларації за 2016 рік не вказав вартість придбаних ним у 2014 році мотоцикла Harley-Davidson та у 2016 році автомобіля BMW 525D, а також не задекларував дохід від продажу іншого авто й не вказав корпоративні права дружини. Загалом у декларації Чуйкова встановлено недостовірні дані на суму 2,35 млн гривень.

Висновки про виявлені корупційні порушення Нацагентство спрямувало до Національного антикорупційного бюро.

Раніше повідомлялося, що Генеральна прокуратура і Національне агентство з питань запобігання корупції не мають претензій до президента Федерації футболу України Андрію Павелка з приводу корупційних дій.