У Кличка пообіцяли знести паркан навколо будівництва на Андріївському узвозі

Реагуючи на вимоги мітингувальників, міська влада Києва пообіцяла у п’ятницю, 9 листопада, прибрати паркан навколо розгорнутого будівництва на Андріївському узвозі.

Відповідну обіцянку дав начальник управління контролю з благоустрою міста Києва Тарас Панчій, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

«В нас є звернення від балансоутримувача дороги. Цей паркан перекриває рух автомобілів. Також за парканом стоїть кран. Він знаходиться не на земельній ділянці забудовника, а на частині, що належить місту. З приводу нього буде вручено припис. Тоді, за правилами благоустрою, має пройти три робочих дні, тільки після цього може надаватись доручення, аби прибрати цей кран», – сказав Панчій.

Він додав, що сам кран прибрати «технічно непросто». Також чиновник відповів, чому раніше міська влада бездіяла.

«Раніше була домовленість між забудовником і міською владою, що забудовник пройде містобудівну раду, і після цього зможе продовжити будівництво. Оскільки домовленості не були виконані, і забудовник не пройшов містобудівну раду, місто йде на всі заходи, щоб зробити все в межах законодавства», – зазначив Панчій.

У свою чергу директор фірми-забудовника Валерій Павлюк, посилаючись на рішення суду, заявив, що такі дії адміністрації міста незаконні.

«Ви читали ухвалу суду? Нею зупинено ваш незаконний документ», – звернувся він до чиновників.

Також Павлюк пообіцяв, що після завершення будівництва, забудовник відремонтує пошкоджену ним дорогу.

Нагадаємо, прем’єр Гройсман заявив про схеми у будівельній галузі, через які бюджети втрачають мільярди гривень.