Розмова Зеленського і Трампа: що американці вирізали з розмови

Відомо, що Дональд Трамп та Володимир Зеленський говорили півгодини, проте на папері розмова тривала всього п’ять сторінок великим шрифтом, що є дуже мало. Загалом, американці точно щось вирізали з цієї бесіди.

Журналіст Іван Яковина у своєму відеоблозі «Безумний мир» сказав, що історія ця почалася зі скарги якогось американського розвідника на те, що Трамп зробив іноземному лідеру протизаконну обіцянку. Розвідник дізнався про це, тому поскаржився в наглядовий орган й про це дізналися журналісти.

Скандальна розмова Трампа та Зеленського: повний текст українською

«Так ось, в тексті розмови, який надав Білий дім, нема ніякої обіцянки з боку Трампа. Простіше кажучи, там немає найголовнішого компонента. Нема того, через що все взагалі почалося», – зауважив Яковина.

Журналіст зазначив, що розвідник у своїй скарзі говорив, що Трамп, як мінімум, вісім разів просив Зеленського почати розслідування проти Байдена. У тексті з Білого дому Байден і його син разом згадані лише п’ять разів, а прохання – так зовсім одна.

Джо Байден
Джо Байден

«Дивіться: ми знаємо, яких шматків немає в стенограмі, зробленої американцями. Але ми ж знаємо, де ці шматки є. А є в місті Києві, де розмова двох президентів теж записувався», – додав Яковина.

Дивіться повний випуск відеоблогу «Безумный мир»: