Страшна хвороба: Леонтьєв дав останній концерт

Популярний співак Валерій Леонтьєв виступив у Вітебську на «Слов’янському базарі» з останнім концертом.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на росЗМІ.

Ще в минулому році стала з’являтися інформація, що Леонтьєв планує піти зі сцени. Тоді він сам побічно підтвердив чутки. «Я хочу попрощатися з усією цією історією. Скільки ж можна! Дуже втомився, буду просто лежати», — говорив він.

Шанувальники переживають, що артист серйозно хворий, тому прийняв для себе рішення розпрощатися з концертною діяльністю. Всі знають, що він багато років намагався вилікувати коліно, але безуспішно. Під час концертів його па даються Валерію непросто, а просто ходити по сцені, як роблять його колеги, співак не може – енергія з нього так і тече.

У той же час, прес-секретар співака Валерія Леонтьєва Тетяна Федоткіна спростувала інформацію про те, що його виступ у Вітебську на фестивалі “Слов’янський базар” було останнім, концерти у артиста розписані до кінця року. “Цей концерт не був останнім, концерти розписані до грудня, і жодні концерти не скасовуються. Навпаки, у вересні додалися ще шість концертів у Криму, хоча спочатку Валерій Якович їх не планував”, – сказала Федоткіна.

Нагадаємо, Валерій Леонтьєв скасував виступ на творчому вечорі Ірини Аллегрової на “Новій хвилі”. На своїй сторінці у Инстаграме артист розповів, що захворів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.