Польща вслід за Естонією не пустила російське судно з кримськими курсантами

Польща заборонила російському вітрильнику «Сєдов» вхід в територіальні води країни.

Про це повідомила прес-секретар МЗС Польщі Ева Сувара, передає УНІАН.

За її словами, прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький прийняв «негативне рішення» щодо вітрильника.

Ева Сувара заявила, що у курсантів КДМТУ «російські, а не українські паспорти, а Польща, як і більшість країн Заходу, не визнає анексії Криму і з цієї причини наклала санкції на Росію».

За словами Сувари, вхід «Сєдова» в польські територіальні води суперечив би політиці поваги територіальної цілісності України і невизнання анексії Криму.

Нагадаємо, раніше  Естонія заборонили російському навчальному вітрильному судну «Сєдов» увійти в їхні територіальні води.Таллінн не видав «Сєдову» дозвіл, оскільки на його борту перебували кілька курсантів Керченського державного морського технологічного університету (КДМТУ), який розташований на території анексованого Росією українського півострова Крим, пояснило міністерство закордонних справ Естонії.

Натомість, офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова назвала дії Талліна «черговим недружнім і провокаційним кроком з боку естонської влади». Інцидент стався за кілька днів до візиту президента Естонії Керсті Кальюлайд в Москву і її запланованої зустрічі з Володимиром Путіним.

 

 

 

 

Читайте більше новин на тему: окупований Крим