Ці люди – скидають президентів. Або дякують їм, – враження з мітингу вдячності Петру Порошенку

Вчора ввечері більше тисячі людей зібралися на площі перед будинком Адміністрації Президента на акцію подяки Петру Порошенку за діяльність на посаді Глави держави. Акція стала спонтанним виявом вдячності Президенту, який залишає посаду, відбулася у піднесеній, щирій атмосфері і відзначалася високою культурою учасників.

Про це зазначають дописувачі у Фейсбук, що були її учасниками.

Руслан Джаб зазначає

«Ось вам маркер. Людей повно як в метро у годину пік, тісно, всі хочуть ближче, що природньо. Але ніхто не лізе на клумбу. Ніхто не топче тюльпани. Це ті люди, що на Майдані прокладали пінопласт між барикадами і склом вітрин».

Фото: facebook.com/jabbrus

Фото: facebook.com/jabbrus

Петро Порошенко вийшов до людей та довго і щиро спілкувався з ними. Увечері на його офіційній Фейсбук сторінці з’явився допис та відео з події:

«Я щасливий і гордий сьогоднішній зустрічі на Банковій. Ви є найкращою частиною нашої спільної команди переможців. І наші головні перемоги ще попереду.

За п’ять років ми зробили більше, ніж будь-хто за чверть століття до нас. Це – результат нашої спільної роботи».

 

Журналіст Олег Манчура написав:

«Судячи з риторики Зеро на стадіоні він переконаний в існуванні порохоботів (угу, саме ботів, а не людей, які мають переконання).

В тому, що людей звозять в автобусах (не організовують, як це було завжди – з часів УБК («Україна без Кучми» – один з перших масових організованих протестів в Україні – ред.), а саме зганяють).

Що на мітинги Порошенка приходять проплачені люди, підставки для прапорів.

Ясне діло, такі ексцеси були. Але, тим розумна людина відрізняється від зомбі: може відокремити зерно від полови і зробити правильні висновки.

Зеро почав погано: він не вірить, що існує щира вдячність президенту, який зробив більше ніж усі раніше разом взяті.

І це його помилка. І вона коштуватиме йому посади. Ці люди – скидають президентів. Або дякують їм.

А його бидло буде спостерігати за цим з телевізора.

«Через рік, так через рік»

Нагадаємо, вчора ввечері люди зібрали імпровізований мітинг біля адміністрації Президента, організувавши колону з боку Майдану Незалежності.

Браму, яка перекривала вхід від Банкової до будівлі АП, відкрили, і люди можуть іти безпосередньо до будівлі Адміністрації Президента.

Учасники акції тримають у руках прапори України, жовто-блакитні стрічки, люди, йдучи, аплодують, подекуди плачуть та викрикують гасла «Дякуємо, Петро», «Разом і до кінця».

 

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур