Діагностика — найкраща профілактика

Уряди європейських країн, особливо тих, у яких розвинена страхова медицина, порахували, що дешевше виявити захворювання на ранній стадії, ніж лікувати хронічні форми. Тому діагностика і профілактичні огляди включені в страхові поліси як обов’язкова частина програми охорони здоров’я.

Що включає в себе профілактика?

Можна багато і довго говорити про користь здорового способу життя, але не у всіх випадках цього достатньо, щоб не захворіти. Існує ряд захворювань, наприклад, онкологічних, для яких ризиком вважається генетична схильність, а єдиним превентивним заходом є скринінг, або іншими словами — діагностичне обстеження. Чим раніше виявлене захворювання, тим вищі шанси для повного одужання. Статистика ВООЗ говорить про цифру в 90% тих, хто вилікувалися від онкології завдяки ранньому діагностуванню захворювання.

Тому необхідно не тільки дбати про своє здоров’я, але і регулярно проходити планові профілактичні огляди у фахівців. А вони в свою чергу призначать необхідні додаткові обстеження, такі як, наприклад, інструментальна діагностика (УЗД, КТ) або лабораторні дослідження.

Де пройти діагностику?

Якщо у вас з’явилися небажані симптоми, докучають постійні болі або погіршилося самопочуття, то можна звернутися в один з діагностичних центрів Рівного, вибравши необхідну спеціалізацію. Тільки в цьому випадку можна бути впевненим, що саме тут є необхідне обладнання та кваліфіковані лікарі, щоб пройти повне обстеження в одному місці і встановити причину поганого самопочуття.

У місті Рівне понад двадцять діагностичних центрів з різними спеціалізаціями: гінекологія, проктологія, ортопедія і травматологія, є діагностичний центр, який спеціалізується виключно на варикозі, а також є кілька центрів, що спеціалізуються на проблемах шкіри і пропонують послуги естетичної медицини. Для зручності користувачів на сайті розташовані в алфавітному порядку. Біля опису кожного центру можна дізнатися адресу і контактний номер телефону, побачити, відкритий він на даний момент чи ні, почитати відгуки інших пацієнтів.

За результатами діагностики вузькопрофільний фахівець дасть свої рекомендації і призначить лікування.

Сучасні діагностичні центри — це повноцінні лікувальні установи, в яких з максимальним комфортом для пацієнтів, в затишних і чистих приміщеннях і без черг (у разі попереднього запису) можна отримати повний комплекс послуг: від діагностики до повного одужання.